TEL-BOR | Przewierty sterowane & roboty ziemne od 1990r biuro@telbor.pl

Maszynowe układanie kostki

maszynowe układanie kostki - Lublin, Rzeszów, Kielce

Maszynowe układanie kostki - Lublin, Rzeszów, Kielce

Zajmujemy się robotami ziemnymi, lecz także oferujemy maszynowe układanie kostki brukowej dla naszych Klientów z Lublina i okolic. Warto skonsultować z nami wybór odpowiedniego materiału, a także kolory czy wzoru. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc zawsze jesteśmy do ich dyspozycji.

maszynowe układanie kostki - Lublin, Rzeszów, Kielce 1Jak wykonywane jest układanie maszynowe kostki?

Nasze realizacje popiera wiele lat doświadczenia oraz profesjonalizm naszych pracowników. Dzięki temu każde maszynowe układanie kostki kończy się sukcesem. Aby jednak przebiegło idealnie, najpierw przygotowujemy laserową niwelację, która dyskwalifikuje jakiekolwiek nierówności lub zapobiega błędom.
W swojej ofercie posiadamy dwie maszyny do układania kostki, a ich wydajność wynosi aż od 800 m2 do 1200 m2 dziennie. Dzięki temu każde zamówienie realizowane jest w terminie, bez zbędnych opóźnień. Przed wykonaniem układania maszynowego kostki można zastosować specjalny podsyp, który utwardza i podnosi trwałość nawierzchni po ułożeniu kostki.

maszynowe układanie kostki - Lublin, Rzeszów, Kielce 2Gdzie stosuje się maszynowe układanie kostki?

Najczęściej są to duże nawierzchnie, które wymagają automatycznej pracy maszyn. Oferta dotyczy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firm. Nawierzchnie, o których mowa to różnego rodzaju drogi dojazdowych, parkingi, czy też chodniki na posesji.
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby maszynowe układanie kostki zastosować przy obiektach publicznych, jak i firmowych lub zakładów produkcyjnych. Można dzięki temu wykonać również place manewrowe.

 

maszynowe układanie kostki - Lublin, Rzeszów, Kielce 3Pewność i bezpieczeństwo to podstawa naszej firmy

Nowoczesny sprzęt jest gwarancją tylko pod warunkiem, że obsługuje go profesjonalista. Tak jest też w naszym przypadku. W celu potwierdzenia swoich kompetencji opieramy się na opiniach Klientów, którzy już skorzystali z naszych usług.
Dla pełnego zadowolenia Klienta z Lublina lub okolic oferujemy doradztwo w wyborze materiału, wzoru, a także kolorystki kostki. Wybór naszych usług jest gwarancją jakości i trwałości, zwłaszcza ze względu na materiały wysokiej klasy i przystępną cenę.

Super User