TEL-BOR | Przewierty sterowane & roboty ziemne od 1990r biuro@telbor.pl

Laserowa niwelacja podbudowy

laserowa niwelacja podbudowy - Lublin, Rzeszów, Kielce

Laserowa niwelacja podbudowy - Lublin, Rzeszów, Kielce

Systemy automatycznej niwelacji terenu można zastosować przy różnego rodzaju podłożach. Sposób ten jest dokładny co do milimetrów, dzięki wysokiej klasie sprzętu. Nie są to jednak jedyne funkcje, które możemy zaproponować. Nasza kompleksowa oferta zawiera wiele usług, które mogą się wzajemnie uzupełniać.

laserowa niwelacja podbudowy - Lublin, Rzeszów, Kielce 1Czym jest niwelacja podbudowy?

Laserowa niwelacja podbudowy pozwala na precyzyjne i automatycznie wyrównanie gruntu lub grysu. Zwykle urządzenie montowane jest na koparko-ładowarkach lub samych ładowarkach z łyżką, co pozwala oszczędzić znacznie na czasie a poprawić jakość wykonania. Cała jego praca opiera się na sterowaniu lemieszem, za pomocą kabinowego komputera i zaworów hydraulicznych, którym dyktują pracę współrzędne z tachimetru.
Cała ta konstrukcja umożliwia ustawić maszynę na odpowiedniej wysokości i stopniu pochylenia, bez wymaganego operatora. W przypadku naszego sprzętu jest to dokładność aż do 2 milimetrów. Bardzo często technikę laserowej niwelacji podbudowy wybierają Klienci z Lublina i okolic w celu wyrównaniu gruntu pod kostkę lub nawierzchnię innego typu.

laserowa niwelacja podbudowy - Lublin, Rzeszów, Kielce 2Co jeszcze oferujemy dla naszych Klientów?

Oprócz standardowej niwelacji tak ogromna dokładność przydaje się do rozciągania podbudowy betonowej. W niektórych przypadkach sprawdza się to także przy plantowaniu ziemi pod nawierzchnie trawiaste. W swojej ofercie posiadamy kompleksowe usługi, więc dzięki nam możesz za jednym razem zrealizować wykopy, roboty ziemne,  czy też wybudować sieci światłowodowe. Każdy etap zwieńczony jest pracą profesjonalistów, korzystających z maszyn nowoczesnych o wysokiej klasie. Warto zaznaczyć, że laserowa niwelacja podbudowy pozwoli zaoszczędzić spore kwoty w wypadku różnych nierówności lub błędów wynikających z tradycyjnych sposobów równania gruntu. Każdy nasz Klient z Lublina zarówno indywidualny, czy też firmy realizujące większe inwestycje liczyły się z tym, że tego typu usługa jest troską o własny komfort i wykonanie projektu w terminie.

Super User