TEL-BOR | Przewierty sterowane & roboty ziemne od 1990r biuro@telbor.pl

Budowa sieci światłowodowych

budowa sieci światłowodowych - Lublin, Rzeszów, Kielce

Budowa sieci światłowodowych - Lublin, Rzeszów, Kielce

Budowa sieci światłowodowych to poważne wyzwanie, które wymaga dokładnego przygotowania i specjalistycznej obsługi. Aby wykonać to jak najlepiej, oferujemy naszym Klientom na terenie Lublina i pobliskich miast kompleksowe usługi związane z budową sieci.

budowa sieci światłowodowych - Lublin, Rzeszów, Kielce 1Jakie sieci światłowodowe można u nas wykonać?

Przede wszystkim budujemy sieci ziemne oraz napowietrzne na podstawie projektu. Szereg działań pozwala utrzymać kompleksową usługę, w której zwykle zawierają się takie etapy jak budowa sieci, prace ziemne, układanie kabli, czy też ich montaż.
Sieci napowietrzne są doskonałą alternatywą dla klasycznych sieci ziemnych, zwłaszcza na terenach poza miastem. W takim wypadku wykorzystuje się bezpośrednie połączenie z siecią światłowodową przez kabel. Dla dodatkowego bezpieczeństwa warto rozważyć dodanie uchwytów na słupie.

 

budowa sieci światłowodowych - Lublin, Rzeszów, Kielce 2Doświadczenie w budowie sieci światłowodowych

Wszelkie projekty, które ukończyliśmy, są potwierdzeniem naszej jakości. Co więcej, w przypadku kompleksowych usług, w których skład wchodzi nie tylko budowa sieci światłowodowych w Lublinie lub innych miastach, zalecamy kontakt w celu omówienia projektu.

Super User